На скандальну українську співачку Ані Лорак фанат накинувся прямо під час виступу на сцені в Росії. Курйоз стався в Пензі, куди співачка приїхала зі своїм шоу-туром DIVA. Відео інциденту опублікував "СтарХіт". В кінці виступу охронники Ані Лорак трохи послабили оціплення – щоб всі бажаючі змогли вручити артистці квіти.

Серед безлічі шанувальників артистки найактивніший фанат голосно підспівував їй, а на пісні "Повільно" взагалі застрибнув на сцену і притулився до зірки, роблячи селфі. Лорак дуже здивувалася, але продовжила співати.

Один з охоронців швидко відреагував, але фанат все-таки встиг зробити заповітний кадр на сцені із зіркою. Лорак почала заспокоювати охоронця, адже той швидко випровадив хлопця зі сцени.

"Все добре, все добре", - наполегливо запевняла охоронця виконавиця.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в грудні минулого року на теренах інтернету все обговорювали схожість кліпів Ані Лорак і Тіни Кароль, а точніше – образи виконавиць. А зараз у всю розгорівся новий спір серед користувачів Instagram.Багато фоловерів помітили, що образ Ані в банному халаті, рушник і прикрасах дуже сильно нагадує образ Тіни Кароль, в якому вона отримувала нагороду Elle Style Awards в 2015 році.