32-річний співак Віталій Козловський останнім часом зажив собі вельми скандальної слави. І якщо раніше чимало прихильниць фанатіли від його пісень, то тепер втрачають дар мови від його зізнань.

Так, буквально ось-ось артист на всю країну заявив, що став чоловіком у вісім років. Ця новина приголомшила і без того негусту армію прихильниць і викликала шквал коментарів у соціальних мережах.

Але світ тісний, й обов’язково знайдуться ті, хто може пролити світло на викладені події. Так сталося і з Козловським.

У коментарях на сторінці видання "Обозреватель" у соціальній мережі Facebook залишила кілька рядків і колишня сусідка Віталія ще по Львову, звідкіля співак родом.

"Ви не бачили це чудо в пір'ї в дитинстві, таке було нещасне - жило з бабусею, тому що мама вже моталася по світах. Що воно виплітає? Ходив такий сухий і бідний, що згадувати страшно, а він про секс говорить! Це хлопець з парку Костюшка у Львові, з козячих гірок, завжди соплі висіли під носом", - написала користувач Аліна Колодій.

Популярні новини зараз

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Що на таке викриття скаже співак, покаже час.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", артист поділився з шанувальниками секретами своєї спортивної фігури.