У мережі з'явився трейлер фільму "DZIDZIO Контрабас" режисера Олега Борщевського.

Відповідний ролик опублікований на каналі артиста в YouTube.

Своє дітище головний продюсер Михайло Хома називає "народним блокбастером", адже творчій команді довелося докласти чимало зусиль для її створення.

"Довелося проїхати 12 тисяч кілометрів, випити 3000 чашок кави, 800 раз зізнатися в любові камері, побудувати будинок, розбити авто", - згадує DZIDZIO.

Виконавець головної ролі пообіцяв прихильникам, що не зрадить своєму традиційному образу і не буде нічого вигадувати: сюжет стрічки він взяв з реального життя.

Разом із ним у зйомках брали участь відомі українські актори: Римма Зюбіна, Володимир Горянський, а роль священика дісталася ведучому Ігорю Кондратюку.

Популярні новини зараз
Весняна індексація торкнеться не всіх: хто може навіть не сподіватися Українці можуть отримати 2 виплати вже цього місяця Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кондратюк перетвориться на священика у фільмі "DZIDZIO Контрабас".