Національний гімн США під час фінального матчу чемпіонату з американського футболу, відомого також як Супербоул, довірили співачці Pink.

За даними офіційного ресурсу Національної футбольної ліги (NFL), захід заплановано на 4 лютого в Міннесоті.

Організатори анонсували також, що під час перерви матчу виступить ще один американський виконавець Джастін Тімберлейк.

Популярні новини зараз
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Показати ще

Традиційно на Супербоул запрошують відомих співаків, раніше гімн перед фінальним матчем чемпіонату виконували Люк Брайан, Леді Гага, Ідіна Мензел, Рене Флемінг, Аліша Кіз, Крістіна Агілера, Келлі Кларксон, Керрі Андервуд та багато інших.

Дивіться: Pink - What About Us (Official Video)

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські зірки показали, як відзначили Різдво.