Накипіло! Зеленський жорстко відповів СБУ

поділитись
Шоумен порадив СБУ зайнятися ділом, а не забороняти те, що об'єднує людей

Відомий український ноумен, засновник, художній керівник та незмінний лідер студії "Квартал-95" Володимир Зеленський емоційно висловився щодо рішення СБУ про заборону на три роки в’їзду в Україну зірці серіалу "Свати" Федору Добронравову і можливої заборони серіалу "Свати".

Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Останню добу в усіх ЗМІ обговорюється таке важливе для нашої країни зараз економічне питання як заборона серіалу "Свати". Без цього ж ніяк не росте економіка нашої країни. У звязку з чим? З тим, що спочатку виступала речниця СБУ, котра сказала, що одному з акторів серіалу, Федору Добронравову, СБУ заборонила на три роки в'їзд в нашу країну", - пояснив Володимир.

На його думку, якщо він дійсно порушив закон, то має відповідати за це, але  до чого тут "Свати"?

"Тисячі людей, котрі працювали над цим проектом останні 15 років, ніякого звязку з цим (скандалом з Добронравовим) не мають.  Цей серіал люблять і дивляться  мільйони.  Якщо зараз задача СБУ і всіх наших комітетів, яких дуже багато,  забрати цей серіал у людей – ви прямо так і скажіть, а не придумуйте різні приводи!", - не стримувався Зеленський.

Чиновникам, яким не подобається слово "Свати", Зеленський запропонував іншу назву, більш зрозумілу більшості людей у владі – "Куми".

"Ви спочатку поборіть своє кумівство, а потім будете боротися з нашими "Сватами"!", - підкреслив він.

Автор відео додав, що цей серіал – український, придуманий в Україні, зроблений українською командою за українські гроші.

Володимир порадив СБУ краще виконувати свою роботу.

"Якщо ви СБУ, то потурбуйтеся про безпеку людей, аби дітям не страшно було на вулицю вийти. А від "Сватів" ще жодна людина не повісилася!", - резюмував Зеленський.

Його промова зустріла відгук у користувачів. За перші півгодини відео переглянули десятки тисяч людей і залишили чимало коментарів. Більшість людей погодилися з тим, що сказав Володимир.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Федора Добронравова звинуватили в підтримці політики Путіна щодо анексії Криму. Він же заявив, що не був на півострові останні п’ять років.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Зеленський, "Свати", СБУ, заборона, коментар
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Колишній співачки вимагає у неї шалені гроші
0
0
22:51 19.03.2018
Жест на публіку провалився
0
0
19:15 19.03.2018
У другому випуску проект покинули одразу три дівчини
0
0
18:54 19.03.2018
Молода мама відмінно виглядає
0
0
17:31 19.03.2018