Популярна українська співачка, колишня учасниця колективу "ВІА Гра" Анна Сєдокова похизувалася нагородою, яку отримала в Москві.

Співачка стала "найстильнішою мамою в Росії" за версією журналу HELLO. Ця подія сталася 16 квітня і Анна не зволікаючи ділилася тим, що відбувається з фоловерами в Instagram-сторіс. Доречі, переможця обирали читачі російського глянцю.
"Незважаючи на те, що деякі з сьогоднішніх номінанток багатодітні матері з хронічним браком вільного часу, їм вдається виглядати карколомно при будь-яких обставин", - описував происходяшее сайт HELLO. Поборолися з Сєдоковою за нагороду Алсу, Ляйсан Утяшева, Катерина Вілкова, Зара і Агнія Дітковскіте.
На церемонію Ганна прийшла у повністю прозорій сукні, чим викликала справжній фурор компліментів і привітань від своїх фоловерів.

Раніше "Знай.uа" рассказыввал про те, що скандально відома екс-солістка групи "ВІА Гра" Анна Седокова виклала в "Инстаграме" відео з машини з Миколою Басковим. Естрадний співак був за кермом, і забув, як водити машину і куди натискати, щоб вона поїхала. Співачка була налякана визнанням Баскова, але не упустила момент, і вказала йому на те, що стиль водіння чоловіка говорить про його поведінку в ліжку. На таку заяву "натуральний блондин" вирішив показати сексуальної співачки небезпечний маневр, після чого Седокова змогла охарактеризувати Баскова як тигра або лева.