Українська співачка Анна Сєдокова на сторінці в Instagram привітала однорічного сина Гектора із днем народження й показала архівне фото з ним.

Так удивительно, но сегодня тебе ГОД!!! С Днём Рождения, Мой ГЕКТОР ❤️ Ты, конечно, вряд ли это прочтёшь, но, знаешь, когда счастлив, то очень хочется кричать на весь мир ! На этом фото тебе примерно дней 10. Когда ты появился в моей жизни, доктор унёс тебя и сказал , что ты должен полежать в реанимации. Слишком быстро билось сердце. Мы все так переживали. Мы с девочками спали рядом, по очереди на стуле, лишь бы не пропустить момент, когда ты откроешь глазки и увидишь свою семью, а через 5 дней мы забрали тебя домой и наша жизнь изменилась! Ты - мой маленький мужчина, ты понимаешь все. Ты никогда не плачешь без дела и уже научился не плакать , когда падаешь или ударяешься. Ты уже делаешь свои первые самостоятельные шаги! Мы тебя очень любим! Очень-очень! Очень-очень-очень ! ❤️❤️❤️ С Днем Рождения, ГЕКТОР ❤️❤️❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Українська співачка Анна Сєдокова повідомила, що її синові Гектору виповнився рік. 8 квітня вона опублікувала фото в Instagram і прикріпила до нього милий підпис:
"Так дивно, але сьогодні тобі рік! Із днем народження, мій Гекторе. Ти, звичайно, навряд чи це прочитаєш, але, знаєш, коли щасливий, то дуже хочеться кричати на весь світ! На цьому фото тобі приблизно 10 днів. Коли ти з'явився в моєму житті, лікар забрав тебе і сказав, що ти повинен полежати в реанімації. Занадто швидко билося серце. Ми всі так переживали. Ми з дівчатками спали поруч, по черзі на стільці, лише б не пропустити моменту, коли ти відкриєш очі й побачиш свою сім'ю, а за п'ять днів ми забрали тебе додому і наше життя змінилося!" – поділилася радістю щаслива матуся.

11 квітня 2017 року Сєдокова оприлюднила те, що стала мамою втретє. У неї також є дві доньки: Аліна і Моніка.


Аліна – донька співачки від першого шлюбу з білоруським футболістом, екс-капітаном київського "Динамо" Валентином Белькевичем – народилася 8 грудня 2004 року.
Доньку Моніку зірка народила від бізнесмена Максима Чернявського в липні 2011 року.

Співачка розповіла про свою третю вагітність на початку лютого, а пізніше зізналася, що чекає на хлопчика.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що популярна співачка, екс-учасниця гурту "ВІА Гра" Анна Сєдокова своїм постом змусила фанатів забути про сон та інші речі, тепер вони обговорюють її заяву про четверту вагітність, а точніше натяк на неї. Седокова зізналася, що її шестирічна дочка Моніка запідозрила артистку в вагітності, оцінюючи її образ в новому купальнику. Подальшими роздумами Ганна поділилася в своєму Instagram-акаунті. "Я сьогодні купила купальник мрії! Він так блищить. Такий знаєте, щоб вийти на пляж і виключно фотографуватися. Мене навіть не зупинило те, що Мона, оцінюючи мій образ, запитала - чи не вагітна я. Ще вона сказала, що їй терміново потрібен ще один брат. Адже Гектор захищатиме її, а Аліна ось без охорони залишилася. Так що, може це і знак. а купальник, бачите, можна до місяців восьми носити точно ", - написала співачка.