Фанати романтичного реаліті-шоу "Наречена для тата" мали змогу у вівторок, 27 березня, насолоджуватись фінальним, дев'ятим, випуском програми, в якому герої остаточно визначились, чи продовжуватимуть будувати стосунки далі, чи розійдуться раз і назавжди.

Зазначимо, що з п'яти пар до фіналу дійшли лише три - Марат Осипов і Вікторія Короткова, Юрій Шпилька і Тетяна Сириця, Михайло Вирич і Юлія Федчун.

Який же вибір вони зробили в чуттєвому фіналі шоу.

Так, Таня Сириця для прийняття остаточного рішення поспілкувалася з колишньою дружиною Юрія Шпильки і розставила всі крапки над "і". Перспектива жити в селі і працювати з ранку до ночі її, звичайно ж, не тішить і викликає сумніви.. Проте вона усвідомлює відповідальність за маленького сина Юрія і готова стати для нього мамою.

Юра у свою чергу зізнався, що радий знайомству з Танею. Наміри чоловіка досить серйозні. Він хоче продовження стосунків, бажає бачити Таню мамою Юрчика та їхніх майбутніх дітей.

"Ти непроста і відрізняєшся від усього, що було у мене раніше", - сказав Шпилька нареченій в день фіналу.

У фіналі Юрій зробив дівчині пропозицію, і Таня погодилася.Стосунки Юлії Федчун і Михайла Вирича складаються не так гладко. Незважаючи на те, що прощання для прийняття рішення перед фіналом далося їм обом важко, після цього розкрився несподіваний факт. Дочка Михайла Зоя виступила проти стосунків батька з Юлією. Дівчинка стверджує, що Юлія не підходить їй за характером.

Крім цього, сам Михайло зізнався, що йому не подобається прагнення Юлії до заможного життя. Чоловік твердо впевнений, що для неї гроші на першому місці. До того ж чоловік запримітив неповагу Юлі до його мами і холодність у спілкуванні з донькою.

Дівчині ж здається, що Михайло не хоче забезпечувати сім'ю, що йому не вистачає амбітності і самодостатності.

На фінальну зустріч дівчина прийшла з бажанням дати йому шанс. Але Михайло сказав "ні" їхнім майбутнім відносинам.А ось у третьої пари - Вікторії Короткової і Марата Осипова - конфлікт стався ще напередодні фіналу. Дівчина впевнена, що чоловік досі продовжує стосунки зі своєю колишньою дівчиною Галею. Сам же Марат це заперечує і каже, що Віка йому не довіряє. На думку чоловіка, без довіри побудувати майбутні відносини неможливо.

У той же час Марату приємно, що Віка знайшла спільну мову з його сином Арсеном. А сама дівчина бачить у Мараті чоловіка, готового підтримати в будь-яку хвилину та забезпечити надійний тил.

Для прийняття остаточного рішення пара вирішила порадитися зі своїми близькими друзями.

Який вибір зроблять учасники, глядачі зможуть побачити у фінальному пост-шоу "Наречена для тата" у вівторок, 3 квітня, о 20:00 на телеканалі СТБ.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", учасниця реаліті-шоу "Наречена для тата" Тетяна Сириця побувала в гостях у свекра, який влаштував дівчині перевірку і змусив подоїти корову.