Влад Топалов не раз зізнавався, що був наркозалежним. У матеріалі Clutch описано 10 етапів проблем з наркотиками чоловіка Регіни Тодоренко. Можливо, комусь вони допоможуть впоратися з залежністю.

Просто спробую

Так починають більшість наркоманів (і Влад в тому числі). Хтось запропонував йому на вечірці спробувати заборонену речовину, і він погодився.

Все як в тумані

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як каже Влад, наступне його життя ніби поділилася на "до" і "після". Він вживав кокаїн та перші півроку Влад пам'ятав лише шматками

Реакція близьких

Рідні люди не хочуть вірити в те, що таке можливо. Вони можуть закривати очі, але так буде тільки перший час. Влад згадує, що батько в якийсь момент просто сказав: "Збирайся, я тобі забираю".

В його пам'яті відродилися слова батька з дитинства: "Запам'ятай одну річ, щоб ти заздалегідь це знав і був до цього готовий. Якщо коли-небудь я дізнаюся, що ти пов'язаний з наркотиками, я тебе на місці вб'ю ".

Домашній арешт

Папа відвіз Влада на дачу і замкнув у кімнаті. Вони сильно скандалили, і, врешті-решт, Топалов вирвався з-під батьківської опіки і знову сів на наркотики.

Порочне коло

Якщо наркоман зривається, то потрапляє в ще більший круговорот своєї залежності. У Влада був і такий період в житті. Спав в машині, поневірявся-метався від дози до дози. Він вів себе так, немов шукав смерті.

Момент, коли ти втрачаєш себе

Влад закрився в своєму світі. Він відмовився від усіх, навіть від мами і сестри, його цікавили тільки наркотики.

Повернення

Наркомани часто закінчують смертю, але багато хто вибирається. Влад з останніх сил прийняв рішення витягнути самого себе з цієї трясовини, яка затягла його вже по саме горло. Він немов прокинувся, а навколо побачив незрозумілих людей, яким до нього немає діла. Далі так тривати не могло.

Наслідки

Влад почав реабілітацію. У клініці йому сказали, що його раніше юне серце перетворилося в орган сорокарічного чоловіка. Печінка збільшена, а імунітет був практично на нулі.

Зізнання: "Я залежний"

Влад почав шлях до зцілення. У той момент він зрозумів: "Є речі, заради яких я намагаюся не вживати наркотики. Це щось особливе, таємне і душевне. Не просто заради батьків або друзів, а в першу чергу заради самого себе".

Просто почати жити

Влад Топалов впорався. Він почав жити. Повним, щасливим, добрим життям. Де є місце минулого, але тільки в пам'яті, щоб ніколи і ні за яких обставин не повторити колишніх помилок: коли тобі запропонують наркотики - не погодитися їх навіть просто спробувати

Нагадаємо, 18 років тому улюбленцями поп-сцени в Росії став молодий група Smash. Приводом згадати успіхи і славу групи стала публікація колишнього соліста Сергія Лазарєва, який в мережі згадав своїх найвідданіших фанатів.

Як повідомляв Знай.ua, днями екс-ведуча програми "Орел і Решка" Регіна Тодоренко і російський співак Влад Топалов підтвердили: збираються узаконити свої стосунки, артист вже встиг зробити коханій пропозицію. Як починався роман зоряної пари?

Також Знай.ua писав, кілька днів тому стало відомо, що зіркова телеведуча Регіна Тодоренко і популярний співак Влад Топалов вирішили одружитися.