Російського актора театру і кіно Валерія Гаркаліна терміново госпіталізували в інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського прямо під час гастролей.

Як пишуть російські ЗМІ, 63-річний народний артист РФ вже кілька днів перебуває в лікарні, проте відомо про це стало лише у вівторок, 27 лютого. 23 лютого в Іркутську Гаркалин готувався до вистави в рамках свого туру по Росії, проте присутніх в театрі глядачам оголосили про те, що виконавця головної ролі терміново відвезла "швидка".

"Ми дуже сподіваємося, що все в порядку. По-моєму, у нього трапилося запалення легенів. Просто десь на гастролях", - сказав актор Анатолій Журавльов, який замінив Гаркаліна на сцені.

Артиста підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Його стан оцінюється як важкий. 10 років тому народний артист Росії Валерій Гаркалін двічі переніс інфаркт. У 2009 році з життя пішла його дружина Катерина.

Популярні новини зараз

Обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Клінічна смерть. Валерій Гаркалін

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 22 лютого стало відомо про смерть народного артиста України Анатолія Решетнікова. Легендарний артист покинув цейсвіт на 95 році життя.

Про це написав у Фейсбуці журналіст Олег Вергеліс.

"Сумна новина. Пішов з життя патріарх вітчизняної сцени, народний артист України Анатолій Решетніков. Актор яскравої харизми, сильного темпераменту. Пам'ятаю його чудового Соріна в" Чайці ", запам'яталися інші блискучі ролі його пізнього періоду на сцені Київського театру ім. Лесі Українки", - написав Вергеліс.

Журналіст додав, що в останні роки в особистому житті Решетнікова все було досить складно. Він жив не в своїй московській квартирі, а в Будинку ветеранів сцени під Києвом. Звідти і пішов в інший світ.