Сьогодні, 22 лютого, стало відомо про смерть народного артиста України Анатолія Решетнікова. Легендарний артист покинув цейсвіт на 95 році життя.

Про це написав у Фейсбуці журналіст Олег Вергеліс.

"Сумна новина. Пішов з життя патріарх вітчизняної сцени, народний артист України Анатолій Решетніков. Актор яскравої харизми, сильного темпераменту. Пам’ятаю його чудового Соріна в "Чайці", запам’ятались інші блискучі ролі його пізнього періоду на сцені Київського театру ім. Лесі Українки", - написав Вергеліс.

Журналіст додав, що останніми роками в особистому житті Решетнікова все було досить складно. Він мешкав не в своїй столичній квартирі, а в Будинку ветеранів сцени під Києвом. Звідти і пішов в інший світ.

Анатолій Решетніков народився 22 червня 1923 року в Києві. У 1948 році закінчив Київський театральний інститут.

Популярні новини зараз

Київський вокзал перетвориться на ТРЦ: "Почнемо заробляти!"

Помер дворічний малюк, який обгорів у зачиненій машині: "Артемко мучився 5 місяців"

Українцям показали шикарний особняк Софії Ротару: хвойний ліс і Range Rover на ділянці

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

З 1948 до 2001 року грав у Київському російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Зіграв 96 ролей в спектаклях театру, серед яких:

Дон Жуан ("Камінний Господар"); Річарда Айрон ("У пущі"); Астров ("Дядя Ваня"); Віктор Каренін ("Живий труп"); Шалімов ("Дачники"); Нагульнов ("Піднята цілина"); Забєлін ("Кремлівські куранти"); Родіон Миколайович ("Старомодна комедія"); Гайдай ("Загибель ескадри"); Маркіз де Поз ("Дон Карлос"); Дмитро Миколайович ("Тема з варіаціями"); Гранд-Скубік ("Самовбивця"); Лазич ("ОБЕЖ"); Шумський ("Радій, коли змушують").

Серед фільмів у його біографії — "Вогненний міст" (1958); "Далеко від Батьківщини" (1960); "П'ятірка відважнихм (1970); "Стара фортеця", "Комісар Сергушин" (1973); "Захисник Сєдов" (1988); "Панове артисти" (1992); "Школа скандалу" (1999).

Про свою творчу діяльність Решетніков говорив так: "Найбільше любив і люблю ролі, за якими відчувається складна людська доля. Краща роль - та, якою можна щось сказати зі сцени, щось змінити в глядачеві, до чогось його закликати. Грати ж ролі доводилося різні, бо театр - не тільки творчість, а й служба".

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчора, 21 лютого пішов з життя 35-річний український культовий фотограф Армен Парсаданов.