Паломництво до Ватикану, певно, мрія всіх вірян без винятку. Але коли випадає честь співати для самого Папи Римського – це закарбовується у пам'яті надовго.

Про це як ніхто інший знає лідер українського гурту "Антитіла", зірковий волонтер Тарас Тополя. Нещодавно музикант зізнався, що справді виступав колись у хорі, але не любив раніше розповідати про той випадок:

"Мені складно пригадати, бо ми тоді не розуміли, що це таке і наскільки це важлива подія. Це сталося дуже спонтанно, була річниця Чорнобильської трагедії, а у Ватикані проходили певні церемоніальні дії на честь пам'яті загиблих, які віддали свої життя для того, щоб усунути цей немирний атом. Мені здається, одинадцять, чи дванадцять було, навчався в школі", - пояснив Тополя.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Музикант згадує, що з-поміж усіх існуючих хорів чомусь обрали саме цей: можливо, дійсно вразили здібностями викладачів. Але от сам Папа Римський здивував своєю реакцією учнів:

"Хочу сказати, що тоді дійсно вибрали об'єктивно, тому що ми були кращими. Пам'ятаю, що він тоді дуже погано себе почував, сидів на кріслі, реагував дуже мляво. Ми заспівали, зробили фотографії, все говорили, що йому сподобалося. Коли повернулися додому, ясна річ мене всі почали розпитувати, який він Папа Римський? Ну, кажуть, що був хорошою людиною", - іронізує артист.

Дивіться: інтерв'ю з Тарасом Тополею

Як повідомляв портал "Знай.ua", Папа Римський Франциск позбавив монашого сану отця Планчака, а разом із ним – ще вісім монахів з Тернопільщини, за те, що вони проводили "обряди екзорцизму" без спеціального на те дозволу. Вони взагалі позбавлені права вести богослужіння, не кажучи про щось інше: заборонені Божественні Літургії, Святі Таїнства в храмі, або поза ним. Не можна навіть молитися за хворих, або практикувати церковні обряди у будь-якому куточку світу.