Експерти виявили під час розтину американської актриси Керрі Фішер, відомої по ролі Леї Органи у культовій сазі "Зоряні війни", три наркотику.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на звіт патологоанатомів.

А саме, актриса приймала кокаїн, МДМА (екстазі) і героїн. Експерти не змогли встановити, як вплинули на стан здоров'я Фішер та її смерть прийняті наркотики. Повідомляється, що кокаїн вона прийняла за три дні до смерті.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", згідно з результатами дослідження коронерів Лос-Анджелеса, Фішер померла від апное – припинення дихання уві сні більш ніж на 10 секунд.

Проте точну причину смерті експерти так і не змогли назвати. Як показав розтин, на стінках артерій були накопичення жирової тканини. Існує гіпотеза, що актриса померла від хвороби серця або наркотиків. Це сталося 27 грудня 2016 року.

Популярні новини зараз
Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити" Головне за ніч: росія горить, нелюди з Бучі відправилися в пекло, в Україні зросте комуналка та заборони на 8 серпня Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Не брати до рук голку та чекати на веселку: 8 серпня українці шанують пам'ять святого Єрмолая
Показати ще