Незважаючи на те, що відома пісня гурту Тартак "Я не хочу бути героєм України" написана давно, вона набула нової болючої актуальності в сьогоднішній час. Адже доволі часто справжні герої лишаються забуті а то й зневажені, а тих, хто на це зовсім не заслуговує, возвеличують до рангу героя.

Фронтмен гурту "Тартак" музикант Сашко Положинський розповів, що думає про актуальність своєї пісні сьогодні і чи він як і раніше не хотів би бути героєм нашої країни з описаних у пісні причин.

"На жаль, мало що змінилося, і мені доволі часто доводиться чути від різних людей або й усвідомлювати самому, що ця пісня в наш час набуває нової болючої актуальності. Звісно, не завжди і не в усьому. Є й багато протилежних прикладів. Але загалом доволі часто в нас ще й досі справжні герої лишаються в забутті, а возвеличення до рангу героя отримують ті, хто на це зовсім не заслуговує. Тим не менш, я вірю в те, що рано чи пізно я зможу впевнено сказати, що ця пісня втратила свою актуальність. Зрештою, її зміст не лише в приспіві, але і в куплетах", - сказав Положинський під час чату з користувачами на сайті видання "Главред".

Як повідомляв портал "Знай.ua", фронтмен гуртів "Тартак" і "Був'є" Сашко Положинський розповів про те, як ставиться до еміграції.

Популярні новини зараз

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще