Чи не найбільшу увагу до своєї персони з-поміж усіх українських зірок останнім часом привертає дружина актора із відомої династії Дмитра Ступки.

Ставши мамою, Поліна Логунова не просто не втратила форму, а й навчилася відповідати на критику у свій бік так майстерно, що, певно, ні в кого більше не виникає бажання відпускати іронічні жарти.

В ексклюзивному коментарі порталу "Знай.ua" вона зізналася: хоча вся чоловіча половина країни з нетерпінням чекає на її фотосесії у стилі "ню",зніматися оголеною більше не планує. Тим паче, що у глянцеві журнали чомусь її поки не запрошують.

Популярні новини зараз

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Олена Зеленська назвала найнебезпечніші фактори, які руйнують тисячі родин в Україні: "Ви не самі"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

Втім, не тільки Поліна, а й її чоловік потрапляв у досить пікантне становище – акторам властиво іноді спробувати себе у відвертих сценах. І будь-яка жінка на її місці не втрималася б від ревнощів. Логунова ж до цього підходить філософськи і як завжди – не без сарказму:

"Вам потрібно опинитися за кадром, щоб розуміти, як це відбувається. Поки таких сцен не було і добре, якщо не буде, а якщо буде - дивитися я на це не буду, я занадто емоційна "італійка", розумію, що це робота, але кров закипає. При цьому не завжди поцілунки з партнером у кайф, з деякими людьми перебувати поруч не особливо приємно, не кажучи про те, щоб цілуватися. Не всі партнери по кадру Анджеліни Джолі", - вважає вона.

Дивіться: Поліна Логунова прокоментувала жарти з приводу її глибоких декольте і пишних форм

Як повідомляв портал "Знай.ua", дружина Ступки поділилася секретами успіху.