Російський актор Олексій Панін попросив не позбавляти його батьківських прав на доньку Аню та розповів, що готовий зробити заради цього.

В інтерв'ю російським ЗМІ, улюблений актор президента Росії Володимира Путіна заявив, що готовий заплатити штраф, відсидіти 15 днів або відслужити в анексованому Криму.

"Відслужу у липні, бажано в Криму. Але не відправляйте в Магадан, він мені не по роках", - сказав Панін.

Він додав, що його донька намагається не реагувати на негативні коментарі, які чує на вулиці та читає у соцмережах.

Нагадаємо, Панін опинився у центрі скандалу після того, як зайнявся самозадоволенням на вулиці у жіночій білизні. Також у мережі з'явилось відео, на якому актор займається непристойними речами з собакою.

Популярні новини зараз
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Панін дав пояснення за свої неадекватні вчинки та попросив не втручатися в його особисте життя.