Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Вона давно інтригувала фанатів новим кліпом, прем'єра якого відбулася 10 липня. Як виявилося, ролик вийшов дуже відвертим, а пристрасні поцілунки знаменитості з дівчиною викликали безліч питань.

"Я буду танцевать до потери сознания, буду целоваться с другими... я, буду танцевать до потери сознания... Только #нисловаонем" - підписала пікантне фото Седокова. Фанати розділилися на два табори. "Ідеальна жінка", "Крутий кліп", "Супер кадр", "Просто немає слів......Нескінченна..", "Несподівано)))", "Чарівно!!!)))", "Ганна, найсексуальніша жінка в світі!!! Її внутрішня сексуальність не знає кордонів. Не можу навіть припустити хто гідний такої красивої і розумної жінки..." - захоплювалися одні.

"Всі її пісні ні про що, за великим рахунком", "Блііін!Ну хоч Ви не будьте лесбі", "Ну так, чоловіки в кліпі це вже не цікаво. Кліп для всіх брошенок і разведенок", "Сенс кліпу не зрозумілий!!!", "Ганна, припиніть це безглуздя.", "це що, камінг-аут?? Ніііі", - обурювалися інші.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова давно інтригувала фанатів новим кліпом. В якості тізера знаменитість виклала уривок з ролика, з якого видно, що відео позмагається з фільмами для дорослих. Тепер Анну більше цікавлять дівчата.