Експерти довели, що для схуднення потрібно багато ходити.

Люди, які скаржаться на зайву вагу, звикли шукати причини, через які не можуть ходити в спортзал або ж бігати вранці. Вони все спихають на відсутність грошей, гарної форми, глузування з боку підтягнутих спортсменів, недолік вільного часу і так далі.
Але насправді їм потрібно просто почати більше рухатися і ходити пішки.
7 км в день помірним або швидким кроком — мінус 1-2 кг в тиждень

Щодня людина проходить як мінімум 1 кілометр, якщо він цього відстані не пройшов, то, очевидно, у нього великі проблеми зі здоров'ям зараз і тим більше в майбутньому.

Експерти зі здорового способу життя заявили, що для тренування серцевого м'яза і всіх інших м'язових груп людині потрібно пройти близько п'яти кілометрів за день. Але якщо він хоче скинути вагу, то мінімальна відстань, яку він повинен здолати пішки, стартує від 7 км і більше.
За годину повільної вечірньої прогулянки ви цілком можете спалити близько 200 калорій, а якщо ще будете йти швидко, то і всі 300 калорій. Дорога вгору або посипана піском — це додатковий фактор, що змушує організм прощатися з великою кількістю енергії. Така ходьба може позбавити вас від 400-500 калорій всього за 1-1,5 години. Особливо вона буде корисна, якщо ви вийдете на вулицю відразу після вечері
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", дружина Ступки лякала українців.

Популярні новини зараз

Сергію Міхалку з "Ляпіс Трубецкой" світить п'ять років за побиття людини: у поліції зробили заяву

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Показати ще