Нікітюк змусила Притулу ридати в прямому ефірі

поділитись
От тобі і жарти скінчилися

Якими б не були брутальними чоловіки, насправді проти них дуже легко знайти дієву зброю. Принаймні, у цьому на 100% впевнена українська телеведуча Леся Нікітюк.

Після численних подорожей в передачі "Орел і Решка" на одній сцені із Сергієм Притулою справді нелегко: шоумен завжди намагається нагадати – "Хто зверху?" не дарма так назвали і сильна половина повинна вигравати. Але Нікітюк коли того потребує ситуація також вміє "випускати кігті".

Такий самий зірковий десант вона набрала нещодавно і у свою команду, тому тепер розраховує тільки на перемогу. Започаткувала також добру, практично сімейну традицію – збиратися перед ефіром у гримерці та проводити там "тімбілдинг", так званий інструктаж для дівчат.

Розповідає зірка багато цікавого. Наприклад, як довго бігати на підборах і при цьому не гепнутися на підлогу, або як відповісти самій собі на вже зовсім філософське питання "Хто я?".

 "У дитинстві "Дивоглядки" були моєю найулюбленішою грою. Могла передивитися будь-якого! З тих пір пройшло якихось 20, хоча, ні-ні, 15 років! І мої вміння нарешті стали в нагоді".

Своїми вміннями нерідко може довести до сліз навіть чоловіків. Не встояв нещодавно і гуморист Сергій Притула:

 "Раніше я брала участь в "Хто зверху?", як член жіночої команди, але ніколи не ставала в спаринг з Сергієм Притулою. Зараз це сталося вперше. І що я вам скажу? У надії подолати мене бідний Притула навіть сльозу пустив! На його захист скажу, що це було всього один раз. Зате тепер я точно знаю, як змусити Сергія плакати", - іронізувала вона.

Дивіться: танцювальний батл Лесі Нікітюк на шоу "Хто зверху?"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула-молодший розкрив надприродні здібності батька.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Леся Нікітюк, Сергій Притула, Хто зверху
Поки Надя Дорофєєва полетіла працювати, Володимир Дантес не втрачав часу дарма
0
0
17:27 18.07.2018
Кайлі і Кендалл завжди були схожі між собою, але на новому селфі вони наче близнючки
0
0
17:14 18.07.2018
Виявляється, цей крок дався Маші Єфросиніній нелегко, проте тепер вона вийде на паркет
0
0
17:02 18.07.2018
Маша Єфросиніна відома своїм ідеальним почуттям стилю і новий образ - не виняток
0
0
16:35 18.07.2018