Серед суддів Х-фактора вже традиційно найбільше інтриг навколо співака Олега Винника - ходять легенди про його численні романи до проекту, а ситуація із критикою зовнішності учасниць і взагалі поставила під сумнів його перебування у журі.

Нещодавно артист черговий раз здивував публіку, кардинально змінивши образ. Із звичного романтика у дусі 80-х він спробував перетворитися на рокера в новому кліпі. Про те, наскільки це вдалося, судитимуть глядачі після виходу ролику на екрани.

Досвідом спільної роботи із Винником поділилася й режисер Олена Вінярська. Минулого року саме вона допомагала йому знімати кліп на пісню "Ніно", а зараз вони переключилися на україномовну пісню "Як жити без тебе":

"Олег мені імпонує як людина, дуже подобається його харизма і любов до експериментів. Тому, коли мені знову запропонували попрацювати з цим артистом, я не замислюючись погодилася, ще до того, як вперше послухала пісню", - зізналася вона.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

Сам співак оцінив у колезі по знімальному майданчику почуття гумору і запевняє, що вони добре поладили.

Дивіться: кліп Олега Винника на пісню "Ніно"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Винник розповів, навіщо подався до Таїланду.