Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Зараз знаменитість вирушила на відпочинок у Грецію, Корфу, звідки викладає масу дивних знімків у своєму стилі. Цього разу артистка вирішила екстремально посидіти на огорожі біля злітної смуги, очевидно, не помітивши поруч стоячого стільчика.

"Злітна смуга!", - представила фанатам злітну смугу Волочкова. Фолловери ж почали обговорювати взуття та зовнішній вигляд Анастасії: "Нарешті цицьки прикриті", "Ну і шасі у вас))))", "Злітаєте? Згадали, що Вам треба терміново в студію на запис програми Малахова?", "Настя ти давно збитий льотчик, яка тобі злітна смуга?" "Скільки грам для хоробрості?", "Люди ,ну допоможіть вже лебедю приземлитися а?", "Летіть, птаха дивна. А ми подивимося, куди прилетите....", "Ноги звело", "Злети - це не про вас...", "Знімай копита!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова вирішила похвалитися номером у готелі, назвавши його віллою, але заради цього чомусь полізла на дерево. А ще знаменитість покликала в свій будинок двох чоловіків. Ті, звичайно ж, прийшли з підношеннями: букетом білих троянд. А ось сама артистка пригощала друзів горілкою і кавуном. Анастасія запевняє, що такі обличчя червоні виключно від баньки, проте фанати не особливо їй вірять. Також балерина, всюди тягаючи з собою один і той же букет білих троянд, показала нову купіль, яку їй підніс якийсь анонімний друг.