Український співак Ріаnобой оприлюднив відео на композицію "Все, що тебе не вбиває", присвячене проблемам буллінгу (травлі дітей). Режисером кліпу виступив Гео Лерос.

"Цим треком я хотів би підтримати всіх, хто відчуває себе дивним і не таким, як усі. Не бійтеся поразок, не бійтеся робити помилки, не бійтеся бути собою, навіть якщо ви не схожі на більшість. Кожна людина в світі унікальна. А все, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим!", - пояснив Дмитро Шуров.

На думку музиканта, суспільство можна умовно поділити на бідних та багатих, успішних та невдах, сміливих та не дуже.

Цікаво, що за дослідженнями UNICEF 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років хоча б раз стикалися з проблемою буллінгу. І 48% з них нікому про це не розповідають.

"У цю пісню я вклав сильні емоції, пов'язані з багаторічним пошуком себе у світі. Як і інші прості люди, я проходив через неприйняття оточуючими моєї музики, через підстави колег і зневіру друзів, розчарування в собі і агресію" , - прокоментував роботу артист.

"Все, що тебе не вбиває" – своєрідне музичне звернення із проханням перестати закривати очі на прояви цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу.

Тут справа не тільки за вчителями. Помічати таке повинні батьки та друзі дітей, але головне – не вдавати, що нічого не відбувається.

Дивіться:  Все, що тебе не вбиває (Дмитро Шуров)

Як повідомляв портал "Знай.ua", помер автор відомих хітів Кіркорова та Ротару.