Скандально відома українська співачка Ані Лорак, від якої відвернулася більшість шанувальників через її численні виступи на російській сцені, в черговий раз викликала справжню бурю в соціальних мережах.

Так, на своїй сторінці в Instagram співачка виклала відео з концерту в російському Білгороді. Мабуть, Лорак дуже пишається тим, що користується успіхом на території країни-агресора, так що абсолютно задоволена собою підписала публікацію: "Спасибі за такий теплий прийом! Шоу "Діва" починає тупати своїми ніжками по містах і країнах приносячи людям свою любов. Любов величезної кількості людей причетних до цієї події. Щаслива, що сьогодні стоячи аплодував Білгород!".Треба сказати, що соцмережі захоплення не розділили: "оригінальні" прийоми артистки вже порядком набридли. Підписники співачки розкритикували її рухи й зовнішній вигляд.

Annakurasova8 Трохи нудить дивитися на поведінку Лорак на сцені. Ті ж рухи руками і ногами...

_asema_aisha Ну і зовнішній вигляд...

_alena_marchenko_Костюми вульгарні ви не того рівня співачка щоб виступати в купальниках

natali_dzaxsorova Як набридли ці труси....

kireew278 Знову ця стара в труселях розсікає! Посміховисько повне!

mika_nika7 А чи будуть костюми не в трусах і ліфчику, хоча б для різноманітності? @anilorak

anna81zimina А що обов'язково в купальнику виступати?

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що ще одна скандальна запроданка Світлана Лобода, яка тимчасово взяла гастрольний тайм-аут і поїхала до Сполучених Штатів готуватися до скорих родів, нагадала шанувальникам про себе. Артистка, оголившись, з'явилася на обкладинці популярного глянцевого журналу.

Ми також писали про те, в якій клініці Світлана Лобода зібралася ставати матір'ю вдруге: яку клініку вибрала співачка і у скільки обійдеться задоволення народжувати в Сполучених Штатах. Нещодавно артистка показала, як виглядає розкішна вілла в Лос-Анджелесі, в якій вона готується стати мамою вдруге.