Чергова зірка потрапила в мережі звинувачень, які зараз надходять на адресу різних артистів одне за іншим. Оскароносний актор виступив з заявою після того, як на CNN з'явилася інформація про його "неналежну поведінку".

За повідомленнями CNN, жінки стверджують, що актор чіпав їх проти волі, відпускав недоречні коментарі про фігури і намагався підняти спідниці на знімальному майданчику кінокомпанії зірки Revelations Entertainment.
У загальній складності 16 жінок говорили з нами про Фримене в рамках цього розслідування, вісім з них заявили, що стали жертвами домагань чи неприйнятного поведінки.

Звинувачений літній артист негайно виступив із заявою у відповідь, в якому вибачився перед тими, кого міг випадково образити.

"Будь-хто, хто знайомий зі мною або працював, знає, що я не той, хто навмисно ображає або свідомо змушує кого-небудь відчувати себе ніяково. Я вибачаюся перед усіма, хто відчував себе некомфортно, — це ніколи не було моєю метою".

Популярні новини зараз

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Показати ще

Проти Фрімена виступили в тому числі асистентка на зйомках стрічки "Піти красиво" (2017 р.). Вона заявила, що чоловік неодноразово намагався задерти їй спідницю і питав, чи є на ній нижня білизна. А також одна з журналісток, Хлоя Мелас. За словами жінки, актор під час одного з інтерв'ю не відпускав руку після потиску, "оглянув її з голови до ніг" і сказав, що вона "дозріла".

"Знай.uа" нагадує, що французького режисера Люка Бесссона звинуватили в згвалтуванні. Про це повідомляє телеканал Europe 1.

Ім'я потерпілої не розкривається, але відомо, що це 27-річна актриса і модель. Вона подала позов проти Бессона в п'ятницю. За її твердженням, режисер вчинив стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру в паризькому готелі "Брістоль" у минулий четвер.

Нагадуємо, що у Швеції парламент прийняв законопроект про захист жінок від насильства, згідно з яким чоловік зобов'язаний перед сексом отримати згоду з боку жінки. В іншому випадку це буде вважатися зґвалтуванням.

Під час голосування 24 травня шведські депутати схвалили відповідні зміни в законодавство 257 голосами. Закон вступає в силу 1 липня.