Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схожість з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість зізналася, що не п'є соки, зате обожнює кокосову воду. Так, обмазавшись скрабом, дівчина виклала селфі, на якому поглинає улюблене лакомство.

"І вранці , і ввечері, і в масці , і без - п'ю сік кокоса! Дуже люблю кокос... а ви? До речі зверніть увагу на брови і вії! Особливо вії! Дуже задоволена, помітила що вони реально відросли ... наш турбо бальзам для вій і брів працює шикарно! За місяць такий результат! Клас! Замовлення в лс хто хоче спробувати! Скоро викладу як трансформувалися брови в хорошій якості! ну а на рахунок вій тут все добре видно !) На обличчі натуральна маска ( Кава, мед, масло кокоса, червона глина, алое)", - поділилася рецептами краси Лук'янова.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Валерія Лук'янова показала, як відпочиває в Мексиці, позуючи у відвертому купальнику на тлі моря і написала величезний пост про особистісне зростання. Також знаменитість показала ідеальне тіло, зробивши селфі в дзеркалі і заговорила про освіту і професії. А ще Лук'янова оголилася щоб розповісти, як відмінно пройшла її медитація і що тепер її місія - створювати порядок з хаосу.