Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схожість з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно дівчина оголилася щоб розповісти, як відмінно пройшла її медитація і що тепер її місія - створювати порядок з хаосу.

"Яка у мене сьогодні була медитація.Це просто неймовірно. Таких слів немає, щоб я могла описати той вид енергії, той рівень , який сьогодні я взяла. Це неймовірна посвята Світла , тотально. Ніколи не відчувала подібного .. Це було нереальне відчуття , в егрегорі Тамплієрів оракул порадив 13 раз опустити Кундаліні зверху вниз. Після чого мене викинуло в мій улюблений егрегор!!! І там мене зустріла одна сутність світу і підняла в свій вимір !!! А там мене привітали і поздоровили з новим рівнем! Після чого телепортувалась на свою базу і активувала сферично меркабу!!!! Після цього мене так сильно прокачало енергією і я від напруги відкрила очі , заряд був дуже потужний... навпроти мене було дзеркало і я вирішила спробувати 1 техніку. Я вам її вже описувала раніше, - потрібно дивитися на себе в дзеркало і не моргати якийсь час. Потрібно дивитися собі в очі максимально не моргати, а якщо навіть і потрібно моргнути то зовсім крапельку щоб основна частина ока не закривалася! Я вирішила спробувати і стала на себе дивитися , пройшла десь хвилина, попливло моє обличчя , але в теж час від нього виходив золотистий ореол як і від волосся! Я стала нагадувати собі трохи сонце.... Після цього повністю все обличчя розпливлося і замість цього , усього мого тіла яке відбивалося в дзеркалі -з'явилася яскрава Біла пляма!!!! І чим більше я на нього дивилася тим більше воно сяяло!!! У кімнаті був присмерк , тому від такого яскравого світіння у мене сильно потекли сльози, з'явилася різь в очах!! Я переконалася на всі 100 % що я бачу сонце і ніщо інше! Чесно кажучи цю техніку я не робила багато років , і в останній раз коли її робила, років 10 тому я побачила якесь чудовисько і дуже злякалася)) Це значить я еволюціонувала і мені дуже приємно було спостерігати...Це і є моє завдання створювати порядок з хаосу...", - розповіла про свої пригоди Лук'янова.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Валерія Лук'янова розповіла, хто ж вона така насправді. Виявляється, далекими родичами знаменитості можуть бути...ельфи. Також дівчина показала ідеальний прес на одному з тренувань і розповіла, чому потрібно правильно харчуватися. А ще Лук'янова шокувала фанатів кардинальною зміною іміджу, зізнавшись, що тепер більше схожа на азіатку.