Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схіжость з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно дівчина знову показала ідеальний прес на одному з тренувань і розповіла, чому потрібно правильно харчуватися. Також знаменитість відзначила, які продукти слід виключити з раціону.

"Не чекайте нового тижня, не чекайте коли ви доїсте свої продукти , або коли у вас буде кращий стан почати трансформацію свого тіла, для того щоб змінити своє життя і фігуру)))! Починайте прямо зараз! Викинути в смітник без жалю всі продукти які спотворюють вашу фігуру! Всі соки з цукром , газовану воду , хліб і так далі!!! І перестаньте мучити своє тіло і Здоров'я))) Я дуже вам рекомендую почати здоровий спосіб життя та включити в своє життя спорт прямо зараз! І через кілька років ви зрозумієте що треба було зробити це набагато раніше! Тому що спорт це не просто здоров'я, а також краса!!! Правильне харчування не тільки для того щоб ви довго жили і не хворіли! Це дарує ще радість життя і прекрасний настрій! У сукупності дуже важливо для гармонійного існування!!!", - пояснила Лук'янова. Фанати ж відзначили, що зараз у Валерії ідеальне тіло і подякували за пораду.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Валерія Лук'янова забавно обмазалась скрабом власного приготування, прорекламувавши його, звичайно ж, в мереживний сорочці. Також знаменитість шокувала фанатів кардинальною зміною іміджу, зізнавшись, що тепер більше схожа на азіатку. А ще дівчина показала своє космічне тіло, вбравшись в мереживну білу білизну і розповіла про сприйняття світу.