Скандальний російський рокер, лідер групи "Корозія металу" Сергій "Павук" Троїцький потрапив в базу злочинців центру "Миротворець".

Про це йдеться на сайті центру.

"Свідоме порушення державного кордону України при в'їзді на територію окупованого Росією Криму. Незаконна гастрольна діяльність. Антиукраїнська пропаганда", - йдеться в повідомленні.

Як приклад такої діяльності "Павука" "Миротворець" приводить інтерв'ю Троїцького для ПолітНавігатора в 2016 році.

У ньому скандальний рокер заявляв, що його барабанщика Андрія Мартиненкова мобілізували в українську армію і що через це Троїцький дзвонив нардепу Дмитру Ярошу та просив, щоб барабанщика взяли в "музвзвод".

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"Коли почалася ця АТО в Донбасі, я говорив депутатам: ви скасуєте ці старі вози, за якими громадяни України повинні кожні три місяці їздити назад на батьківщину, щоб на кордоні відзначатися. Ось і Андрій поїхав до себе в Рівне, щоб перетнути кордон і повернутися назад, але він як тільки крок в квартиру зробив, то його воїнкоматські служби схопили і забрали в армію. Мені довелося дзвонити Ярошу, в "Азов", щоб його туди в музвзвод взяли, щоб він в армію не потрапив. Тому він зараз живий-здоровий, зараз в Москві, а не гниє в землі в Дебальцево", - заявляв Троїцький.

Зазначимо, що через манеру поведінки Троїцького вважають не зовсім адекватним. Павук не раз притягувався до суду через свої витівки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно російський гуморист Євген Петросян потрапив в базу українського центру "Миротворець" після незаконного перетину кордону окупованого Криму.