Переможець російського телевізійного шоу "Голос", Ієромонах Фотій, який зібрався до анексованого Росією Криму, потрапив до бази сайту "Миротворець"

Причиною вказано: "Свідоме порушення державного кордону України. Незаконна концертна діяльність на території окупованого Росією Криму", - йдеться в повідомленні на сайті.

Так, на своїй сторінці у Вконтакте він повідомив, що зібрався у тур окупованим Кримом, збирається виступити у Керчі, Феодосії, Ялті, Євпаторії та Сімферополі.

І вже виклав фото з окупованого півострова у своєму "Istagram".

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", російська знаменитість, актор театру і кіно Сергій Безруков услід за іншими своїми колегами відправився до Чистилища.

Популярні новини зараз
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
Показати ще