Українська співачка, яка зараз працює в Росії Анна Седокова відвідала музичний фестиваль "Спека". Фанатів вразив яскравий образ дівчини і нова зачіска, яка кардинально змінила її зовнішність.

Седокова полетіла на музичний фестиваль "Жара", який зараз проходить у Баку. На ньому вона з'явилася в ефектному образі: зістригла чубчик і зібрала волосся у високих хвіст. Для заходу вона також підібрала червоне плаття в підлогу з глибоким декольте.

Шанувальники відзначили, що Анні дуже йде новий образ, хоча вона стала зовсім не схожа на себе колишню. Відповідні коментарі фолловери залишили під фото в її профілі Instagram.

Нещодавно знаменитість гостювала в Києві і виставивши фото навпроти Миколаївського костелу, опублікувала один з улюблених віршів. Таким чином артистка закликала фоловерів ні про що не шкодувати.

При цьому у самої виконавиці всього в червні закінчився судовий процес про позбавлення її батьківських прав. Бізнесмен Максим Чернявський забрав дівчинку до себе в США і хотів самостійно її виховувати, так як Седокова знаходиться в постійних роз'їздах, а дівчинці потрібно вчитися.

Після тривалих судових тяжб екс-подружжю вдалося домовитися. Тепер Седокова може бачитися з дочкою, але тільки на території США, так як Моніка є громадянкою цієї країни.

Седокова досі не може зрозуміти, чому Максим хотів забрати в неї дитину. За словами Ганни, вони з Чернявським дуже любили один одного, а після розлучення в 2013 році залишалися в хороших відносинах. За чутками, у справу могла втручатися мати Максима.

Нагадаємо, Седокова показала коханого чоловіка, який спить у неї в ногах. Анна Седокова останнім часом часто показує фоловерам свого маленького сина Гектора.

Як повідомляв Знай. ua, дика Сєдокова розповіла, чому не буде домогосподаркою. Анна Седокова - щаслива мама трьох дітей, проте сидіти вдома вона не збирається.

Також Знай. ua писав, що Седокова в купальнику побешкетувала біля басейну. Анна Сєдокова показала розкішне тіло, якому позаздрить кожна.