Співачка Софія Ротару успішно виступила на музичному фестивалі у Баку, після чого на приватному літаку разом із родичами вирушила на відпочинок.

Однією з найулюбленіших країн Ротару є Італія, тому не виключено, що саме там 69-річна співачка, а також її син, невістка та онука провели відпустку.

Поки що світлини опублікувала в Instagram лише онука Ротару - Соня Євдокименко. Позаду неї можна побачити мальовничий пляж, однак геотеги дівчина, певна річ, не ставила.

Популярні новини зараз
Доведеться діставати теплі речі: синоптик про прогноз погоди на квітень Як отримати 1500 грн від держави у квітні: ПФУ пояснив механізм Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Крім того, Євдокименко запостила фото, як вона катається верхи на коні. Відомо, що онука Ротару вже давно захоплюється кінним спортом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 7 серпня цього року Софії Ротару виконається 70 років.