Софія Ротару влаштувала грандіозний концерт, присвячений 70-річчю, в Баку. Останнім часом, улюблениця мільйонів залишалася в тіні. Сольних концертів від неї не було вже багато років. Софію Ротару можна було зустріти тільки на збірних концертах. І то не часто.
Де і як буде проходити ювілей Софії Ротару залишалося інтригою до останнього моменту. До речі, 7 серпня цього року, Софії Ротару виповнюється 70 років.

Ювілей Софії Ротару: концерт в її честь

Місцем святкування свого ювілею Софія Ротару вибрала Баку, де вже другий рік поспіль проходить фестиваль "Жара". Гостями на концерті в четь Софії Ротару стали: Віра Брежнєва, Світлана Лобода, Потап і Настя, MONATIK, Alekseev, а також російські, грузинські, азербайджанські зірки.
Сама співачка приїхала в Баку за кілька днів до свята. Її супроводжувала майже вся родина. А шанувальники, побачивши Софію Ротару, просто не повірили своїм очам. Вона виглядала ще молодше, ніж раніше. Схоже, не дарма в ЗМІ ходили чутки про те, що Софія Михайлівна провела кілька тижнів у кращих європейських клініках здоров'я та краси.
На ювілей Софія Ротару виклалася на всі 100. Радості фанатів не було меж. Вона співала спочатку з Потапом і Настею, відому всім "Хуторяночку", пізніше, зі своєю сестрою Аурікою виконала молдавську пісню "Меланколіє". А після цього продовжила співати всім улюблені і давно знайомі пісні. І, звичайно, фінальним акордом концерту була "Червона рута", яку співали всі, хто знаходився в залі в той час.

Ювілей Софії Ротару: секрет молодості

Коли вже все торжество закінчилося, журналістам вдалося зловити Софію Михайлівну і запитати у неї, як їй вдається бути наскільки енергійною, і так добре виглядати в 70 років. На що вона відповіла наступне: "Секрет дуже простий, — посміхалася у відповідь небагатослівна Софія Михайлівна. — Секрет у любові. Я люблю життя, люблю близьких, люблю своїх глядачів! Ніколи не чула, щоб онуки називали мене бабусею. Тільки Сонею. Це їх бажання. Вони мені кажуть: «Ніхто не вірить, що ти наша бабуся! Дуже молода!".

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня: на усі знаки Зодіаку чекає важкий тиждень, але Овни та Водолії будуть на межі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще