Екс-солістка групи "ВІА-Гра" сіла на шпагат, чим захопила своїх підписникі.

На своїй сторінці у Инстаграме Надя Мейхер поділилася новою фотографією, на якій вона зображена, сидячи на шпагаті. Співачка підписала цей знімок так: "Обожнюю хореографію...це не тільки пластику тіла, але і пластика душі (завдяки класичній музиці). Це естетика жестів, музична естетика...".

Передплатники Надії прийшли в захват від побаченого, а тому заповнили стрічку коментарів ось такими компліментами: "Справжня жінка!", "Надія, ти принадність!", "Яка Ви крута!!", "Здорово! Умничка!"

Популярні новини зараз
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Показати ще

Не минуло й години з моменту публікації нового фото Надії Мейхер, як його лайкнули більше 3 тисяч користувачів соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Кардашьян вирішила позбавитися від сідниць