41-річна французька актриса Маріон Котійяр у новому фільмі "Привиди Ісмаеля" з’явилася повністю оголеною.

Оскароносна зірка, яка у березні цього року вдруге стала мамою, демонструє практично ідеальну фігуру, пише Daily Mail.

За сюжетом картини, кінорежисер Ісмаель Вілліар, якого зіграв Метью Амальрік, намагається розгадати таємницю 20-річної давнини, коли зникла його кохана дружина Карлотта. З часом він закохується в Сильвію, але раптом Карлотта повертається, і любовна ідилія руйнується.

Фільм представили на Каннському кінофестивалі, де він отримав неоднозначну реакцію журі. Багато хто назвав його занадто сльозливим та нескладним.

Популярні новини зараз
ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей Польські банки можуть почати перевірку карток українців
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", голлівудська актриса Гвінет Пелтроу знялася для глянцю голою і в багнюці.