Португальського співака, переможця цьогорічного "Євробачення" Сальвадора Собрала госпіталізували до однієї з лікарень поблизу Лісабона. Співак чекає на донорське серце.

Трансплантацію Собралу потрібно зробити терміново, оскільки здоров'я 27-річного співака дуже похитнулося через сильні навантаження останнім часо. Наразі медики оцінюють його стан як тяжкий.

Про це написали видання El País та La Vanguardia, посилаючись на джерело, наближене до родини Собрала.

Повідомляється, що після госпіталізації ризик для життя співака вже значно нижчий.

"Апарати помагають його органам виконувати свої функції, його стан тепер контролюється значно ліпше", - зазначив інформатор.

Популярні новини зараз

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

8-го вересня Собрал дав останній перед запланованою госпіталізацією концерт у місті Ештуріл. Виступив він безкоштовно. Перед виступом співак записав відеозвернення до своїх фанів.

"Ні для кого не є секретом, що моє здоров'я крихке. Я маю певну проблему і мушу вручити моє тіло науці та піти зі сцени та музики. Піти у світ, де вирішуються мої проблеми. Я певен, проблему буде вирішено, але не знаю, коли", - сказав Сальвадор.

На концерт до Собрала люди несли йому кульки в вигляді сердець.

"Сподіваюсь, котресь із них мені підійде", - пожартував співак.

Однак почувався Собрал під час концерту погано. Виступ тривав менше години, а закінчити пісню "Amar pelos dois", яка принесла йому перемогу на "Євробаченні", співакові забракло сил. Артист не зміг стримати сліз.

Як повідомляв портал "Знай.ua", переможцем пісенного конкурсу "Євробачення-2017" став учасник від Португалії Сальвадор Собрал.