Українська співачка Руслана Лижичко, яка перемогла в пісенному конкурсі "Євробачення-2004", пішла на екстремальний рекорд для збереження рідних Карпат.

Про це зірка написала в Facebook.

"Тільки що в Карпатах на Буковелі я двічі перепливла Озеро Молодості! Це близько 1500 м - менше ніж за годину часу! Сьогодні я збільшила власний рекорд", – повідомила співачка.

Posted by Ruslana Lyzhychko on Sunday, 2 July 2017

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Вона присвятила заплив збереженню Карпатських лісів і стародавньої культури. За словами співачки, це все зараз на межі зникнення.

Щойно у Карпатах Буковель Bukovel я двічі перепливла Озеро Молодості Буковель - Lake Youth Bukovel! Це близько 1500 м менше, як за годину часу! Сьогодні я збільшила власний рекорд. Цю свою екстремальну дію я присвячую збереженню рідних Карпат - пралісів та прадавньої культури, що на межі зникнення. Все це у моєму стрімі під час мого запливу! А хто ще не чув і не бачив, подивіться мій новий кліп на пісню "Я люблю" (It's magical https://youtu.be/mOOR5u50e90 ). Ви зрозумієте, звідки в мене така сила...

Posted by Ruslana Lyzhychko on Sunday, 2 July 2017

Як повідомляв портал "Знай.uа", Руслана "хрестила" новий броньований артилерійський катер "Гюрза-М", який військові спустили на воду на київському заводі "Кузня".