Українська співачка Руслана Лижичко, яка виступала на головній сцені фіналу Євробачення-2017, розповіла про гонорар за свій музичний номер.

Про це вона повідомила в Facebook. Співачка назвала "псевдосенсаціею" інформацію про проблеми з розрахунками на Євробаченні-2017.

Руслана розповіла, що витратила значно більше грошей на підготовку концертного номера, ніж компенсували з бюджету конкурсу. Організатори, за її словами, ще не розрахувалися повністю з нею.

Вона не вважає це проблемою, в той час як громадськість пильно стежить за затримками по оплаті. Руслана додала, що існує ціла система юридичних формальностей, які повинні бути виконані.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

"Розрахунок відбуватиметься відповідно до графіків і планів, і я без всякого дискомфорту готова чекати. Це не проблема моя або ще кого-то. Це загальна ситуація з досить з великою кількістю підрядників і учасників шоу, які зараз вирішують всі формальності. Ніякої проблеми і невдоволення в констатації цього факту з мого боку немає. Проблеми не існує ", - наголосила співачка.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, співачка Руслана розповіла, як розкрила в Карпатах свої нові творчі таланти.