Українська співачка Руслана Лижичко, яка виступала на головній сцені фіналу Євробачення-2017, розповіла про гонорар за свій музичний номер.

Про це вона повідомила в Facebook. Співачка назвала "псевдосенсаціею" інформацію про проблеми з розрахунками на Євробаченні-2017.

Руслана розповіла, що витратила значно більше грошей на підготовку концертного номера, ніж компенсували з бюджету конкурсу. Організатори, за її словами, ще не розрахувалися повністю з нею.

Вона не вважає це проблемою, в той час як громадськість пильно стежить за затримками по оплаті. Руслана додала, що існує ціла система юридичних формальностей, які повинні бути виконані.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитись без води та каналізації: у зоні ризику всі великі міста На ТЕС більше не сподівайтесь: експерт розповів про масштаби руйнувань Українці можуть заощадити на оплаті газу до 1000 грн: що для цього треба Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку
Показати ще

"Розрахунок відбуватиметься відповідно до графіків і планів, і я без всякого дискомфорту готова чекати. Це не проблема моя або ще кого-то. Це загальна ситуація з досить з великою кількістю підрядників і учасників шоу, які зараз вирішують всі формальності. Ніякої проблеми і невдоволення в констатації цього факту з мого боку немає. Проблеми не існує ", - наголосила співачка.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, співачка Руслана розповіла, як розкрила в Карпатах свої нові творчі таланти.