Не встигла Нетта Барзілай спочити на лаврах своєї перемоги на "Євробаченні 2018", яка на ізраїльтянку вилили чимало бруду. Втім, цього разу мова не про хейтерів у соціальних мережах, справа набагато серйозніша.

Знущання чи пародія?

Нещодавно Голландський державний телеканал BNNVARA випустив в прямий ефір антисемітську передачу The Sanne Wallis Show, де головна "курочка" конкурсу представлена хіба що як об'єкт для насмішок. Під час програми ведучий Санні Уоллес Де Фриз пародіює співачку, але не традиційно – використовуючи відомі стереотипи про Ізраїль.

"У нас тут вечірка намічається, ви прийдете? У мечеті Аль-Акса, яка все одно пустує. Дивіться, як тут красиво! Я кидаю бомби, Ізраїль знову переможець, веселощі триває вже 70 років. Ні, палестинців не буде - їм вхід заборонений . Я за ними полюю через фіранки...А якщо вечірка провалиться, переконайтеся, що ваші грошики в посольствах, ваші долари і центи, ваші фонди, ваші дзень-дзень і цок-цок..." – ці слова підхопили згодом більшість регіональних ЗМІ.

Популярні новини зараз
У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

Таких програм чимало, і можливо всі б забули про жарти, якби не втручання місцевого Центру інформації та документалістики по Ізраїлю (CIDI), співробітники якого відслідковують антисемітські та антиізраїльські інциденти в Нідерландах:

"Почали з Ізраїлю, а чим закінчили? Євреї та гроші. Ви себе видали, BNNVARA - як забавно, як забавно..." – йдеться в коментарі на сторінці організації в Twitter.

Дивіться: Netta - Toy - Israel - LIVE - Grand Final - Eurovision 2018

Євробачення і політика

Для Нетти звинувачення на її адресу – не дивина. Але раніше вони стосувалися виключно зовнішніх ознак. Кепкували переважно над її зайвою вагою, дивною манерою співу та невмінням стримувати власні емоції. Артистка запевняла: змінюватися не збирається, навіть якщо комусь не подобається.

Втім, конфлікт переріс у політичну площину за кілька днів після відкриття американського посольства в Єрусалимі і Нетта опинилася в епіцентрі скандалу між Ізраїлем та Палестиною.

Дивіться: 15 найкращих образів Нетти Барзілай

Як повідомляв портал "Знай.ua", організатори "Євробачення" повідомили шанувальникам сумну новину.