Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Все літо знаменитість відпочивала від весняних канікул, а тепер вирішила пробігтися по храмах. Наряд для цього артистка вибрала у своєму стилі: квітчастий і з глибоким декольте. Фанати серйозно переживають: де ж знімки квітів в літаку і постів про користь шпинату?

"Наш прекрасний Нікольський храм.", - лаконічно підписала знімок Волочкова. Фолловери не змогли пройти повз: "Шлюшка замолює гріхи", "В такому вигляді в храм???", "Настя, а де ж фото вашого переможного повернення додому? Літак з перевантаженням від білих троянд? Де стюарти та вантажники, ощасливлені вашими обіймами? Пелюстки троянд, розкидані замість килима від аеропорту до розкішного майбаха? Ну або хоча б фото ваших натруджених ніг, покладених на передню панель в машині, покалічених паразитом морським їжаком? Якось по волочковські нині, не царствено", "Я втрачаю терпіння, де пост про шпинат? Ми це вже бачили, ми знаємо що ви цнотливі, де шпинат на блюді?", "В храм і вивалити сисярики", "Цицьки в розліт! У храм так не ходять", "Вона фоткается на тлі храму, а в храм її не пустили ..", "Летящей походкой ты вышла из храма".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом. Також знаменитість показала, якою була до шпагатів де попало, скандальних висловлювань та пристрасть до алкоголю. А ще балерина виставила цілу серію страшних зкалічених ніг і зізналася, що на Корфу зовсім небезпечно. Виявляється, Анастасію покололи морські їжаки, до цього вкусила оса, а часом раніше напала черепаха.