Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. У знаменитості навіть є фан-сторінка, куди шанувальники, перериваючи архіви, викладають пристойні знімки артистки з минулого. Так, Анастасія показала, якою була до шпагатів де тільки можна, скандальних висловлювань та пристрасті до алкоголю.

За 15 годин кадр набрав майже 14 тис. лайків. Фанати ж не зрозуміли, як Волочкова так змінилася за невеликий проміжок часу: "Анастасія, дуже гарне фото! А в якому столітті знімали?", "Дууууже давно знімали", "Ось такі сукні треба носити, а не цей обтягуючий п*здець)))", "Омайгадбл...пристойні туфлі, які йдуть до ваших ніжок))) Настя одягайте такі частіше, а не копита ваші...", "Довгонога красуня була...(((", "Чому зараз так не можна?!!! Навіщо вдягати дерьмові сукні і туфлі повії? Щоб виглядати старою марамойкою?", "Була хороша! Шкода, що не повернути...", "Брехня з бика зробили дюймовочку! Фотошоп".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова виставила цілу серію страшних зкалічених ніг і зізналася, що на Корфу зовсім небезпечно. Виявляється, Анастасію покололи морські їжаки, до цього вкусила оса, а часом раніше напала черепаха. Також знаменитість вирішила, що шанувальники занудьгували по фірмовому шпагату, якого давненько не було у стрічці, тому знову розсунула ноги в купальнику, який у неї завжди однаковий. А ще Волочкова ховається від вигаданих шанувальників на дереві. Балерина вирішила надовго затриматися в оливкових гілках.