Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Так, знаменитість вирішила затриматися на острові Корфу в Греції, де розставляє ноги, тікає від людей і ховається в деревах. Артистка вирішила, що шанувальники занудьгували по фірмовому шпагату, якого давненько не було у стрічці, тому знову розсунула ноги в купальнику, який у неї завжди однаковий.

"Ну і як же без мого традиційного шпагату. Оскільки він викликає більшу увагу, ніж інші фото, не можу вас не радувати. Була небезпека впасти в море, але заради фото для вас я ризикувала і трималася усіма натренованими м'язами. Всім вам сонячних днів. Не намагайтеся повторити мій досвід. Правда. Це небезпечно. Але мені багато чого під силу. Посміхніться і порадійте за мене, хто може. А я ростягну м'язи і задоволення. І поплаваю. Скажіть, красиво...", - спробувала висміяти хейтерів Волочкова. Фолловери ж підняли балерину на сміх: "де твій пуп?", "О, талія припливла, вона як задоволення то стягується, то розтягується,так?", "Страшно навіть подумати ЯКИМИ М'ЯЗАМИ ви трималися.....((", "День бабака.", "Чому права нога в 2 рази коротше лівої?", "Вчепилася Губами і трималася)", "Сильні традиції", "Горизонт поплив,зате талія намалювалася".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова ховається від вигаданих шанувальників на дереві. Балерина вирішила надовго затриматися в оливкових гілках. Також артистка вирішила погрітися на зеленій галявині, проте фанати вирішили, що до цього Анастасія вже пригубила кілька чарочок спиртного. А ще знаменитість швидко втомилася від публічного життя на Корфу і вирішила відплисти подалі від людей, обов'язково вказавши локацію, де саме вона сховалася в шпагаті і як її знайти в безлюдному місці.