Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Так, знаменитість вирішила затриматися на острові Корфу в Греції, де розставляє ноги, тікає від людей і ховається в деревах. Здається, артистка намагається пожартувати над фоловерами, виставляючи відео, на яких скоює дивні вчинки, наприклад, виринає з кам'яної стіни. Фанати ж вирішили, що це все через алкоголізм.

Подробностями моего отдыха в красивейших местах Корфу щедро делюсь с вами. И вам желаю радости, добра и красоты.🌺 Будьте добрее, не осуждайте друг друга, не злитесь, умейте прощать. И Вселенная будет одаривать вас истинными благами.😉🌺🌴 #анастасияволочкова #волочкова #балерина #россия #любовь #счастье #лето #цветы #радость #volochkova #ballet #russia #best #instagood #love #look #я #teztourgreece #отдыхвгреции #греция #corfu #luxuryholidays #luxury #travel #greece

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Подробицями мого відпочинку в найкрасивіших місцях Корфу щедро ділюся з вами. І вам бажаю радості, добра і краси. Будьте добрішими, не засуджуйте один одного, не зліться, вмійте прощати. І Всесвіт буде обдаровувати вас істинними благами", - похвалилася Волочкова. Фолловери ж почали обговорювати ролик: "згадався фільм «дзвінок»", "млинці наблизилися до пупка. У наступній серії вони з'єднаються", "Настя, зовсім зозуля поїхала? Слова з дійсністю дуже розходяться.", "А де талія? Або шопить відео не навчилася ще?", "Режисера пора міняти.Вилазить із за бордюру як зомбі!", "Схоже на центр реабілітації...", "Відразу лайк за такий вилаз! Як бабка-казкарка!."

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова вирішила, що шанувальники занудьгували по фірмовому шпагату, якого давненько не було у стрічці, тому знову розсунула ноги в купальнику, який у неї завжди однаковий. Також знаменитість ховається від вигаданих шанувальників на дереві. Балерина вирішила надовго затриматися в оливкових гілках. А ще артистка вирішила погрітися на зеленій галявині, проте фанати вирішили, що до цього Анастасія вже пригубила кілька чарочок спиртного.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще