Відома українська телеведуча та ресторанний критик Ірина Алцибєєва померла 23 жовтня.

Про це повідомили її колеги в Facebook. Близькі та друзі ведучої не стали поширяться і причини смерті.

Ірина Алцибєєва працювала не тільки телеведучою, журналісткою і ресторанним критиком. Але відома також як кулінар. Вона вела такі програми: "Зустрінемося ввечері", "Ресторанні новини", "Страва від шефа", "Бістро ТВ", "подорожі".

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Ірина була шеф-редактором інтернет-журналу TastesGood. У цьому виданні вперше з'явилася така рубрика як "Ревізор". Це було задовго до появи на телебаченні однойменного проекту.

Провідна майже 15 років займалася дослідженням кухонь світу. Вона стверджувала, що українські страви практично нічим не поступаються заморським. Ірина активно боролася за якість їжі в українських ресторанах. Вона здобула собі славу професійного кулінарного критика.

За час своєї роботи Ірина познайомилася з безліччю кухонь світу. Це дозволило їй стати експертом ресторанного бізнесу, висококласним критиком і відмінним кулінаром.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українське телебачення і театральні підмостки понесли непоправну втрату. З життя пішла ведуча і артистка Надія Батурина.