Сьогодні, 30 вересня, на 80-му році життя померла відома російська акторка театру Наталія Журавльова.

Про це повідомили на сайті Театру імені Олега Табакова. Причини смерті артистки не розголошують. Відомо, що Журавльова була частиною трупи "підвального" театру з 1995 року.


Наталія Журавльова

"За два десятиліття нею був створений ряд яскравих образів з творів російських і зарубіжних класиків: М. Горького, А.П. Чехова, А.Н. Островського, Н.В. Гоголя, Ф.М. Достоєвського, А. Стріндберга", - написали у театрі.

Зазначимо, що акторка народилась у 1937 році в родині майстра художнього читання Дмитра Журавльова. Вона закінчила Школу-студію МХАТ і з 1960 року грала в Театрі ім. Ленінського комсомолу. Пізніше Журавльова зайнялася художнім читанням, а потім свій досвід почала передавати наступним поколінням артистів і з 1991 року стала викладати сценічну мову в Школі-студії МХАТ.

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Росії померла акторка Наталія Юннікова, яка прославилась роллю у серіалі "Мухтар".