Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова, здається, вирішила піти в письменники. На своїй сторінці в Instagram вона виставила замислене фото біля стогів сіна, написавши під ним сумний вірш.

"Я не люблю, когда мне лгут. Я не люблю, когда пообещав, обещанное сразу забывают. Я не люблю тех сладостных речей, которые до ужаса фальшивы. Держусь подальше от таких людей ...самовлюблённых, пафосных и лживых ..." - зізналася в нелюбові до брехунів загадкова Бузова. "Тепер вона і філософ", "Скрізь рот відкриває....звичка чи що? ????", "Кіркоров покинув?", "Ой Оля ніби ти не брешеш тиж з Фанограммой співаєш ой ой ой" - одразу ж взялися критикувати Ольгу її фанати.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова вирішила відправиться у відпустку. На своїй сторінці в Instagram артистка вже запостила масу різних фото, чітко давши зрозуміти, що вона зараз у Венеції. На кількох знімках з'явилася навіть геолокація, проте фанати співачки виявилися такими ж догадливыми, як і їх кумир.