Черговий концерт відомого українського співака та улюбленця жінок Олега Винника ознаменувався гучним скандалом.

На сайті електронних петицій для звернень до влади міста Івано-Франківськ з'явилося звернення з вимогою освятити стадіон, на якому 23 червня виступив один з найпопулярніших виконавців України Олег Винник.

Автором петиції є користувач, який називає себе Остап Українець. Він стверджує, що причина такого вчинку - тексти пісень Винника, які суперечать християнству і схиляють до гріха.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит
Показати ще

Автор також розмістив посилання на петицію в Facebook і зіткнувся з критикою користувачів: "Таке враження, що реальних проблем немає і нема чим зайнятися", "Смішно і сумно водночас, дискредитуєш такий інструмент як петиція".

Раніше "Знай.ua" писав про те, що відомий тернопільський священик протоієрей Євген Заплетнюк розкритикував виступ одного з відомих українських співаків. І хоча представник духовенства не назвав ім'я, тернополяни зрозуміли, що мова йшла про Олега Винника.

Євген Заплетнюк зазначив, що в той день у Винника померла мати. Але він, замість того, щоб попрощатися з нею, побути наодинці з рідною людиною, співав на концерті, бо гроші для нього виявилися важливішими.

"Якщо ми не навчимо дітей, що є речі, які за гроші не продаються і не купуються, нам ціна – нуль. Ми не зможемо жити щасливо", - підсумував протоієрей.

"Ну що тут можна сказати? Моральний урод...Співати, танцювати в день смерті матері?", — сказано в коментарях.

Люди вважають, що цинічна поведінка Винника ще відгукнеться артисту в майбутньому: "Бог йому суддя! Але більше вражає не Винник цинічний хапуга, а стадіон баранів, які поперлися на той концерт. Років через 20 будуть шукати винних у самоті і ганебній старості суперзірки Винника. Тому що життя і вчинки завжди повертаються бумерангом!".

Деякі люди ставлять під сумнів право священика на публічну оцінку чужих вчинків: "Бог розсудить. А священик хто такий щоб судити, так ще й у газету) Особисто для мене закон це Бог, але аж ніяк думка священиків, вони звичайні люди і думають по-різному".

Але дехто підтримує священика і розрізняє поняття "судити" і "викривати": "Шановні , Ви плутаєте поняття "судити" і "викривати", як раз робота священиків і полягає в тому, щоб викривати. І зверніть увагу, священик не називав конкретно ім'я співака".