Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова вирішила поділитися еротичним відео на сторінці в Instagram. У чорно-білому кадрі артистка у відвертому боді і ботфортах гордо крокує через кімнату, проте чомусь фоловерам такий образ не сподобався.

За годину ролик зібрав понад 400 тис. переглядів, а фанати почали коментувати побачене: "Фу повія!", "Чет ти страшна стала", "Походка кошки, грация картошки", "Тільки і вміє, що дупою виляти. Залишилося тільки знятися в порно.", "Оль, так і хочеться сказати: «е*ло простіше», Косить під бьонсе чи Джей Ло точно!))))", "Якщо ти хочеш заміж, навіщо всім ж...показувати?", "Скільки ніч з тобою стоїть дитинко?))))", "пішла на побачення ? чому в трусах ? все одно всі вже бачили всі".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова давненько не демонструвала голе тіло на сторінці в Instagram. Помітивши це, артистка моментально виправила ситуацію, показавши фото в купальнику, зроблене зі спини. Кадр був зроблений на яхті, а вид голих сідниць розлютив фанатів.