Новий пост в Instagram викликав шквал критики: передплатники звинуватили скандальну балерину в тому, що вона вибирає для своїх шпагатів "білизну не за розміром".

Колишня балерина, а нині зірка соціальних мереж Анастасія Волочкова має просто маніакальне бажання виконувати шпагати де завгодно і коли завгодно. Останнім часом вона все частіше піддається критиці з боку шанувальників за недоречні та вульгарні образи.

Однак, російська знаменитість не звертає уваги на зауваження. Натомість невтомна білявка заповнює свій Instagram новими й новими фото, провокуючи хейтерів.

Так, нещодавно Анастасія Волочкова звернулася до своїх ненависників. Вона подражнила їх тим, що опублікувала фото ще двох своїх шпагатів в несподіваних місцях і при мінімальному наборі одягу, та залишила саркастичний підпис.

"А зараз хочу звернутися до тих, кого я дратую: рідненькі, намагаюся, як можу! ..", - написала Волочкова.

При цьому на фото явно виглядає забагато з-під куцого бікіні балерини.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Фоловери це відразу запримітили і тут же відреагували лайками і численними коментарями, в яких їхні думки розійшлися.

Хтось зазначив, що хейтери самі провокують балерину на пікантні фото, хтось вважає такі розкарячки балерини верхом непристойності, а хтось саркастично запитує – чи й труна для російської зірки знадобиться Т-подібна.

"Народ, невже ви не розумієте, що ви її самі провокуєте на такі фото?",

"Труну, сподіваюся, Т-подібний будете замовляти?",

"Верх непристойності, тим більше для жінки Вашого віку і статусу (якщо Ви хочете на нього претендувати). Треба вже вести себе більш гідно",

"Насьтька, давай вже без труселів!", - пишуть фоловери.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський журналіст Олександр Невзоров пояснив на гібонах нестримне бажання Волочкової розкарячувати ноги у шпагаті.