Незважаючи на буквально маніакальний спротив екс-прокурора Криму, а нині депутата Держдуми РФ Наталії Поклонської та інших особливо "скрєпних" політиків і діячів культури Росії, скандально відомий фільм "Матильда" Олексія Учителя вже починає свою тріумфальну ходу.

І квитки на нього розмітають, як гарячі пиріжки, пише місцева преса. Так, на ексклюзивний показ картини у Владивостоці всі чотири сотні білетів розлетілися менш ніж за добу.

Один з міських кінотеатрів демонструватиме стрічку відразу в чотирьох залах.

У свою чергу противники не здаються і намагаються будь-що зірвати показ. За словами адвоката Учителя Костянтина Добриніна, керівники понад сотні російських кінотеатрів отримали погрози підпалів і фізичної розправи, якщо ризикнуть взяти картину.

"Матильда" вийшла в обмежений прокат для дотримання формальних вимог Американської кіноакадемії, оскільки режисер збирається позмагатися за премію "Оскар". Попередні покази вже пройшли в Москві і Петербурзі.

У широкому прокаті картина з'явиться 26 жовтня.У ній розповідається про стосунки майбутнього імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесинської.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", лідер ЛДПР Володимир Жириновський по-своєму трактував маніакальну одержимість Наталії Поклонської цим фільмом.