Жириновський ударив Поклонську нижче пояса

поділитись
Політик традиційно не соромився у висловах

Між екс-прокурором Криму, а нині депутатом Держдуми РФ Наталією Поклонською та скандально відомими лідером Ліберально-демократичної партії Росії Володимиром Жириновським розгорівся скандал після того, останній назвав "няш-мяш" сексуально невдоволеною.

Про це він заявив під час розмови на радіо "Ехо Москви".

Коли ведучі його запитали, що відбувається з Поклонською, маючи на увазі її маніакальну одержимість фільмом "Матильда", він відповів: скрізь, де  є якісь дії, - в мистецтві, в політиці, в творчості - скрізь є сексуальна незадоволеність".

"Все. Ось працює кріпак. Ось він працював - там нічого не треба. Або робочий, слюсар стоїть біля верстата. Шахтар. Там не може бути іншої орієнтації: рубай вугіллячко і рубай вугіллячко...", - висловився Жириновський у властивій йому манері.

На запитання, чи засуджує він скандальну стрічку та режисера Олексія Учителя, політик заявив: "Я б сказав: "Громадяни, припиніть обговорювати фільм: показувати - не показувати, знімати - не знімати. У нас повна свобода творчості, і я забороняю всім обговорювати долю режисера Учителя і показу. Покажемо всюди, і будуть стояти в черзі, тому що ви самі підігріли інтерес до цього фільму". Усе! На наступний день усе б припинилося".

У свою чергу Поклонська не залишилася у боргу на такі випади лідера ЛДПР і наголосила, що Жириновський "не вгадав".

"Краще подумайте, чи всім задоволені ви, дозволяючи собі скочуватися до обговорення своїх колег, використовуючи такі вирази "нижче пояса", - порадила вона опонентові.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", дещо раніше головний ліберал-демократ Росії пройшовся по главі МЗС РФ Сергію Лаврову.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Жириновський, Поклонська, скандал
Зобов'язання не виконуються вже більше року
0
0
13:54 25.04.2018
Блогери проїхалися по Кримському мосту першими, після будівельників
0
0
13:15 25.04.2018
Як виявилося, обіцяні Сирії ППО вже давно там
0
0
13:04 25.04.2018
"Акушер-гінеколог, медичний психолог, представник Єпархії ..."
0
0
11:28 25.04.2018
Зрозуміло, пов'язувати ці дві події немає необхідності
0
0
11:25 25.04.2018